29 Yaşında Dede Oldu

İngiltere'de yaşayan Shem Davies 29 yaşında. 14 yaşında bir kızı var. Kızı da geçtiğimiz günlerde doğum yaptı.Yani 29 yaşındaki Shem dede oldu.

GÜNCEL .
29 yaşında dede oldu


Bu genç aileye kimseler inanamıyor. Öyle ki Shem önceki gün hastaneye gidip, 14 yaşında doğum yapan kızını görmek istedi. Ancak hemşireler Shem'e inanmadı ve 'sen çok gençsin senin 14 yaşında bir kızın olamaz' diyerek odaya almadı.

Sonra gerçek ortaya çıktı. Shem Davies 29 yaşındaydı eşi ise 30. 14 yaşındaki kızları Tia, anne ve babasının izinden gitmişti o da 15 yaşındaki erkek arkadaşından hamile kalıp, doğum yaptı.

Bebek dünyaya geldiğinde, Shem Davies 29 yaşında dede oldu, annesi 14 yaşındaki Tia, büyük annesi 30 yaşındaki Kelly babası ise 15'indeki Jordan Williams'tı.

İngiltere'nin en genç dedesi, kızı, damadı, eşi ve torunuyla hastanede hatıra fotoğrafı çektirdi sonra bir de açıklama yaptı, "kızım Tia 14 yaşında ama onunla gurur duyuyorum o çok iyi bir anne olacak" dedi.

Mynet

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 29 Yaşında Dede Oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.