Dolmuşa Binmesi Yasak!

İzmir'de şöförlük yaptığı minibüste kekemeliğiyle dalga geçenlerle kavga edip kooperatifin camlarını kıran dolmuşçunun "dolmuşa binmesi" yasaklandı.

GÜNCEL .
dolmuşa binmesi yasak!

İzmir’in Torbalı ilçesi Sağlık köyünde ailesiyle birlikte yaşayan ve geçimini bölgedeki minübüslerde şöförlük yaparak kazanan doğuştan kekeme Murat Çetinçelen her gün kilometrelerce yol yürümek zorunda kaldığını iddia ediyor.

Çetinçelen başına gelenleri,

"Minibüste şöförlük yapıyordum ve yanımda bir bayan arkadaşım vardı. Ben kekeme olduğum için tam konuşamıyorum, o sırada aracın içerisinde müşteriler vardı onlarda benimle dalga geçtiler bende gururuma yediremedim ve kavga ettim. Bu sırada kooperatifin camları kırıldı bunun üzerine kooperatif yönetimi hem beni işten çıkardı hemde dolmuşlara almama kararı verdi" şeklinde aktardı.

Çetinçelen, kooperatif binasının camına "Murat’ı arabaya almak yasaktır. Alana da 100 TL ceza kesilecektir" şeklinde yazı asıldığını da öne sürdü.

Hiçbir aracın kendisini almadığını belirten Murat Çetinçelen, hergün kilometrelerce yol yürümekten yakınıyor.

Kooperatif Açıklaması
"Murat’ı alana 100 TL ceza kesilecektir" uyarısını yalanlayan kooperatif başkanı Özgür Düzel ise, "Bu arkadaş, aşırı alkol alıp huzuru bozduğu için şoförlük yapmasını uygun görmedik" dedi.

Trt.net.tr

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Dolmuşa Binmesi Yasak!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.