Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırı

Başından yaralanan Tatlıses’in ameliyatı sona erdi, yoğun bakıma alındı.

GÜNCEL .
ünlü sanatçı ibrahim tatlıses’e silahlı saldırı


Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses, Beyaz TV’de yayınlanan “İbo Show” programının çekimlerine katıldıktan sonra asistanı Buket Çakıcı ile gece saat 00.15 sıralarında Şişli Sanayi Mahallesi'nde silahlı saldırıya uğradı.

Hastane yetkilileri ile birlikte kendisini tedavi eden doktorlar yaptığı açıklamada "Tatlıses, yoğun bakımdadır, zamanlamaya ihtiyaç var. İlk 24 saat kendisini uyutacağız. Hayati risk devam etse de azalmıştır" diye düşünüyorum.

“Asistanı Buket Çakıcı’nın ise durumu İbrahim Bey’e göre daha iyi. Bilinci açık. Kurşun sol tarafından girip omzuna kadar ulaşmış. Aynı zamanda kurşun parçalarından yüzün de küçük yaralar oluşmuş.”

Sevenlerinin yanı sıra sanat dünyasından çok sayıda ünlü haberi alır almaz hastaneye koştu. Ajda Pekkan, Mehmet Ali Erbil, Hakan Altun, Ferhat Göçer ve Mehmet Akbay hastaneye giden ünlüler arasında…

Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna oğlu İdo ile birlikte hastaneye geldi ve sinir krizi geçirdi.
 

 on5yirmi5.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Ünlü Sanatçı İbrahim Tatlıses’e silahlı saldırı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.