Polat Furkan Doğan'dan Nasıl Etkilendi?

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldız ismi Necati Şaşmaz Kurtlar Vadisi Filistin filmi ile ilgili çok ilginç açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL .
polat furkan doğandan nasıl etkilendi?

Şaşmaz Mavi Marmara olayında hayatını kaybeden Furkan Doğan'dan nasıl etkilendiğini de anlattı.
Şaşmaza “Mavi Marmara olayını duyduğumuz sırada sette çalışıyorduk. Bir arkadaşım da o gemide olacaktı. Önce çok telaşlandım, olayların detayını sonra öğrenebildik. Bu ülkeler arası bir cinayet gibiydi. Bir doğal afet değildi. Uluslararası hukuka aykırı bir olaydı!” “Mağdurlarla görüşme şansımız olmadı ama televizyondan hikâyelerini izledim.

Rahmetli Furkan’ın babasının anlatımını, metanetini dinlerken tüylerim diken diken oldu. İnsanlık için, ergenlik çağındaki bir delikanlının başına gelene, ‘şu çorbada benim de tuzum olsun’ diye koşarak yardıma giden bir çocuğa yapılana bakın… Üstelik bunu kendi karasularınızda bile olmayan bir yardım gemisinde yapıyorsunuz! Filmimizde Furkan’ın hikâyesi de mevcut.”

Sadece izleyenlere değil, izleyen izlemeyen tüm Filistinlilere de ümit vermek istedik. Bu mesele el birliğiyle inşallah çözülecek dedik. Sabır beklemek değildir sabır mücadele etmektir. İzlemeseler de bizim için mücadele edenler var, bizim halimizi bizim derdimizi anlattınız ya bize güç verdiniz diyecekler…”

SABAH

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Polat Furkan Doğan'dan Nasıl Etkilendi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.