Gazze'ye Uçakla İnecek!..

İngiliz aktivist Galloway, Gazze'ye destek vermek üzere kuşatmayı kırmak için kente uçakla inmeyi planlıyor.

GÜNCEL .
gazzeye uçakla inecek!..

İngiliz aktivist ve eski milletvekili George Galloway, beş yıldır süren Gazze kuşatmasını kırmak için önümüzdeki yıl yeni kafilelerin yola çıkacağını söyledi.

Galloway, dün akşam Cezayir’de Eş-Şa’b gazetesinin merkezinde yaptığı basın toplantısında “Hazırlanacak yeni insani yardım konvoyları bu kez denizden, karadan ve havadan olacak. İşgal altındaki bu toprak parçasına inebilecek bir uçak da şu anda hazır.” açıklamasında bulundu.

Bütün Arapların dayanışma girişimlerini desteklemelerini isteyen Galloway, Kanada’da 12 etkinlik düzenlediklerini ve Filistin davasını gündeme getirmek için yakında Amerika’ya da gideceğini söyledi.

İngiliz vatandaşı ve eski milletvekili olan George Galloway, Avrupa’da Filistin halkı ve özellikle de kuşatma altında bulunan Gazze ile yapılan dayanışma girişimleriyle, buradaki mazlum halkın yardımına koşmak için düzenlenen etkinliklere destek vermekte. Birkaç kez Gazze’ye de giden Galloway, en son Mısır’ın istenmeyen adam ilan etmesi üzerine artık Gazze’ye giremiyor.

on5yirmi5.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Gazze'ye Uçakla İnecek!..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.