Wikileaks’e Türk Usulü Kutlama

Türkiye’nin en ilginç ve eğlenceli eylemlerine imza atan Genç Siviller, bu kez de Vaka-i Wikwikiye Partisi düzenliyor.

GÜNCEL .
wikileaks’e türk usulü kutlama
Tüm dünyayı sarsan Wikileaks’in Türkiye’de de yankı bulması gecikmedi. Yaptıkları ilginç ve eğlenceli eylemlerle dikkat çeken Genç Siviller, bu kez de Wikileaks’i gündemlerine alarak Vaka-i Wikwikiye Partisi adlı bir organizasyon düzenliyor. En iyi "İspiyoncu", en iyi "Dr. Strangelove", en iyi “Teflon”, en iyi “Olağanüstü Tehlikeli”, en iyi “İrtica Avcısı”, en iyi “Çıplak İmparator”, en iyi "Dedikodu Yetiştiren", en iyi "Arkadan Vuran Dost" gibi ödüllerin verileceği parti, yarın akşam (4 Aralık Cumartesi) saat 19.30'da Taksim'de Ekvator Cafe'de gerçekleştirilecek. İşte Vaka-i Wikwikiye Partisi ile ilgili olarak Genç Siviller’in duyurusu:
 
“Wiki wiki anladık
 
Sen neymişsin be abi
 
En güzel ispiyonu sen yaparmışsın
 
En iyi avantayı sen kaparmışsın
 
En iyi bombaları sen yağdırırmışsın
 
En iyi darbe şakşakçılığını sen yaparmışsın
 
Sen neymişsin be abi !”
 
 
 
“Artık Vaka-i Wikwikiye devrinde yaşıyoruz.  
 
Belki öyle hayal ettiğimiz miktarda ifşaat olmadı, belki akıl almaz şeyler duymadık. Ama bu kadarı bile yetti de arttı. Artık şunu biliyoruz ki bir devir kapandı, yenisi açıldı. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.
 
“Wikileaks çıktı meydane, tüm leak’lerin hepsi birbilerinden merdane”
 
Bu pazar itibariyle, artık devletlerin bize istedikleri gibi yalan söyleyemeyecekleri,“devlet sırrı” kavramının giderek çöktüğü bir dünyada, devletler arası gizli yazışmalardaki dedikoduları Şamdan okur gibi, bir yandan kahvemizi yudumlarken okuyabileceğimiz fikri bizi kendimizden geçirdi.
 
İşte bu nedenle, Wikileaks'i Genç Siviller'ce kutlayalım dedik.
 
“Bir hakikat kalmasın alemde nihan" diyeceğimiz gecede, birbirlerinden değerli ödüller de sahiplerini bulacak. En iyi "İspiyoncu", en iyi "Dr. Strangelove", en iyi “Teflon”, en iyi “Olağanüstü Tehlikeli”, en iyi “İrtica Avcısı”, en iyi “Çıplak İmparator”, en iyi "Dedikodu Yetiştiren", en iyi "Arkadan Vuran Dost" ve pek çok başka kişi tarafımızca onurlandırılacak. Basından seçilecek olan en iyi "Vallahi Ben Görmedim" ödülü ise jüri özel ödülüne layık görülecek.
 
Ayrıca "The future is certain. It's only that damned past that keeps changing” raporunu kaleme alan Amerikan diplomatına da Özel Edebiyat Ödülü verilecek.
 
Yeterince sızıntı oldu, şimdi zaman Taksim gecelerine sızma zamanı!
 
Yerli, yabancı, milli, emperyalist her türlü yüksek vergili içkiyi; kolesterollü & yağlı her tür yoz yemeği bulabileceğiniz partimize bekleriz. “

Tarih: 4 Aralık Cumartesi
Saat: 19.30
Yer: Ekvator Cafe – Taksim (Küçükparmakkapı sk. No: 17)
İletişim: bilgi@gencsiviller.net 
Telefon: 0.533.355 5204  
Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Wikileaks’e Türk Usulü Kutlama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.