İstanbul Sise Teslim

İstanbullular dün olduğu gibi bugüne de yoğun sisle başladı.

GÜNCEL .
istanbul sise teslim

İstanbul'da etkili olan sis yaşamı olumsuz etkiledi. Dün yoğun sisle güne başlayan İstanbullular, bugün de sis sürprizi ile karşılaştı.
 

Otoyollarda görüş mesafesini iyice düşüren sis sürücülere zor anlar yaşattı. Sis nedeniyle vapur seferleri iptal edildi. Vatandaşlar işyerlerine gidemedi.

Sis deniz ulaşımını da olumsuz yönde etkiledi. Şehir hatları seferleri sis nedeniyle iptal edildi. Vapurla Anadolu yakasına geçmek isteyen vatandaşlar seferlerin iptal olması nedeniyle mağdur oldu. Bazı vatandaşlar Eminönü'nde iskelelerde sisin dağılmasını bekledi. Bazı vatandalar ise dolmuş ve taksilerle karşı tarafa geçmeye çalıştı.

ÇANAKKALE BOĞAZI, GEMİ GEÇİŞLERİNE KAPATILDI

Çanakkale Boğazı'nda etkili sis, deniz ulaşımını olumsuz etkiliyor. Gemi Trafik Hizmetleri Müdürlüğü (VTS) yetkililerinden alınan bilgiye göre, sis nedeniyle boğazın bazı bölümlerinde görüş mesafesi sıfıra düştü. Boğaz, sis nedeniyle çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı.


 

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İstanbul Sise Teslim
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.