Polis Akademisi PÖH alımı hakkında yeni bir açıklama yaptı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından PÖH alımı hakkında bir duyuru yayımlandı. 25. Dönem POMEM PÖH alımı kapsamında fiziki yeterlilik sınav talimatı ile sınav giriş belgeleri adayların erişimine açıldı.

GÜNCEL .
polis akademisi pöh alımı hakkında yeni bir açıklama yaptı

Polis Akademisi Başkanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda PÖH alımı hakkındaki yeni gelişmeler belirtildi. 

Konu ile ilgili olarak PÖH alımına ilişkin yayımlanan duyuruda 25. Dönem POMEM PÖH alımı kapsamında fiziki yeterlilik sınav talimatı ile sınav giriş belgeleri adayların erişimine açıldığı belirtildi. 

SINAV GİRİŞ BELGELERİ VE FİZİKİ YETERLİLİK SINAV TALİMATI

Sınav giriş belgelerine ilişkin yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

25. Dönem Özel Harekat Kadın Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Giriş Sınavına Katılacak Adayların Ön Sağlık Kontrolü, Fiziki Yeterlilik ve Mülakat Sınav Merkezleri ile Tarihleri Açıklandı.

25. Dönem Özel Harekat POMEM Giriş Sınavı kapsamında adaylar şahsen başvuru ve evrak teslimi işlemlerini gerçekleştirecekleri, aday değerlendirme ve seçme sınavına katılacakları başvuru ve sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir.  İlan edilen sınav tarihi ve sınav merkezinde adaylara ön sağlık kontrolü, fiziki yeterlilik sınavı ve mülakat uygulanacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav giriş duyurusu tebliğ niteliğindedir. 

Sınav sonuçları sınav işlemleri sona erdikten sonra Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sayfası www.pa.edu.tr adresinden adaylara duyurulacaktır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav sonuç belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu tebliğ niteliğindedir.  
Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir. 

 

Sınav Giriş Belgeleri için TIKLAYIN

Fiziki Yeterlilik Sınav Talimatı için TIKLAYIN

 

 

Kaynak : kamupersoneli.net

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Polis Akademisi PÖH alımı hakkında yeni bir açıklama yaptı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.