Saadet Partili Cihangir İslam'dan Cübbeli Ahmet'e tepki

Saadet Partisi Milletvekili Cihangir İslam, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'na saygısızlık ettiğini ve 'kefensiz bırakmakla' tehdit ettiğini söyledi. Kaynak: Saadet Partili Cihangir İslam'dan Cübbeli'ye tepki

GÜNCEL .
saadet partili cihangir islamdan cübbeli ahmete tepki

smailağa Cemaati’nin önde gelen isimlerinden, kamuoyunda Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, geçen hafta Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu sert ifadelerle eleştirmişti. Cübbeli Ahmet, Karamollaoğlu için “Saadet’in proje başkanının ‘Müslümanım ama İslamcı değilim’ lafı, ‘İnsanım ama insancı değilim’ mânâsına gelmektedir” demiş, “Beyaz sakalından utan be kaç yaşına gelmişsin” şeklinde sözler kullanmıştı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Abdullah Sevim de, “Cübbeli kardeşim bilmiyor mu bu tarz çıkışlarının dahil olduğu, bizim de sevdiğimiz ve saygı duyduğumuz, İsmailağa Camiasını da üzdüğünü ve yaraladığını" diyerek Cübbeli Ahmet’e seslenmiş ve "Buyrun gelin, İl Başkanlığımızda bir kahve içelim. Aklınıza yatmayan ne varsa sorun söyleyelim" davetinde bulunmuştu.

Saadet Partisi İl Başkanı’nın Cübbeli’ye yaptığı kahve davetine, Saadet Partisi (SP) İstanbul Milletvekili Cihangir İslam’dan tepki geldi. SP’li vekil İslam sosyal medya hesabından, “Sadece Sayın Genel Başkanımıza saygısızlık etmekle kalmayan, ‘kefensiz bırakmakla’ da tehdit ettiğini zanneden bu zat aleni özür dilemedikçe @SaadetPartisi İstanbul İl Başkanı onunla oturup kahve içmemeli, yarenlik etmemelidir. Şahsi muhabbetleri varsa siyaset dışı tutulmalıdır” diye yazdı.

cihangirislam.JPG

cihangirislam2.JPG

 

Kaynak : günboyugazetesi.com.tr

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Saadet Partili Cihangir İslam'dan Cübbeli Ahmet'e tepki
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.