Erzurumlu Belediye Başkanı makam aracını sünnet arabası yaptı

Başkanın makam aracı sünnet arabası, kendisi ise şoför olduERZURUM - Erzurum Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, çocuk evlerinde yetişen çocukların sünnet töreni için makam aracını sünnet arabası yapıp şoför koltuğuna geçti.

GÜNCEL .
erzurumlu belediye başkanı makam aracını sünnet arabası yaptı

Erzurum Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, çocuk evlerinde yetişen çocukların sünnet töreni için makam aracını sünnet arabası yapıp şoför koltuğuna geçti. Sünnet çocuklarına şehri gezdiren Başkan miniklere unutulmaz bir gün yaşattı. 
Nene Hatun Çocuk Evlerinde büyüyen çocukların sünnet törenine katılan Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan çocukların isteğini kırmayıp makam aracını süsleterek sünnet aracına çevirtti. Küçük çocukları tek tek elleriyle araca bindiren Orhan ardından şoför koltuğuna geçti. Konvoyla birlikte şehri tur atan Başkan ve minikler son olarak Abdurrahman Gazi Türbesine giderek dua etmeyi de ihmal etmedi.
Çocuklarla eğlenceli anlar yaşadıklarını ifade eden Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, "Çocuk evimizin sünnet olmuş çocuklarıyla sünnet turu yapacağız. Şoförlüğünü ben yapıyorum. Çocuklarla birlikte hoş bir vakit geçiyoruz. Şoförlüğüm iyidir emniyet kemerlerimizi hem biz hem çocuklar taktı. Şimdi çocuklarla güzel bir şehir turu yapacağız"dedi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erzurumlu Belediye Başkanı makam aracını sünnet arabası yaptı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.