Kayısı Festivali’ne Pamela’yı getirmek kimin fikriydi?

Şarkıcı Pamela’nın Malatya Kayısı Festivalindeki konserinin iptal edildiği iddia ediliyor.

GÜNCEL .
kayısı festivali’ne pamela’yı getirmek kimin fikriydi?

İddialara göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sosyal medya hesaplarından çok sert bir şekilde eleştiren ve son İstanbul seçimlerinde ise “Herşey çok güzel olacak” diyerek Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren şarkıcı Pamela’nın tepkiler üzerine Malatya Kayısı Festivalindeki konseri iptal edildi.

 

Malatya’da 17-21 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 23. Uluslararası Malatya Kültür Sanat Etkinlikleri ve Kayısı Festivaliyle ilgili  1 Temmuz Pazartesi günü Ramada Altın Kayısı Otel’de düzenlenen Basın Toplantısında festivalin beşinci gününde(21 Temmuz) Ümit Besen ve Pamela’nın sahne alacağı açıklanmış ve tüm kamuoyuna duyurusu yapılmış, 2 Temmuz’da ise Malatya Büyükşehir Belediyesinin resmî sosyal medya hesaplarından Pamela paylaşımında bulunulmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı sosyal medya hesaplarından çok sert bir şekilde eleştiren ve son İstanbul seçimlerinde ise “Herşey çok güzel olacak” diyerek Ekrem İmamoğlu’na açık destek veren şarkıcı Pamela’nın tepkiler üzerine Malatya Kayısı Festivalindeki konseri iptal edildiği iddia ediliyor.

21 Temmuz’da sahneye sadece Ümit Besen çıkacak. 13 Temmuz’da Malatya Büyükşehir Belediyesinin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda Pamela ismi kaldırıldı. Pamela’nın getirilme fikrinin ise kimden çıktığı ve hangi sponsorun karşılayacağını beyan ettiği ise merak konusu oldu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kayısı Festivali’ne Pamela’yı getirmek kimin fikriydi?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.