LGBT rezaletinin ardından tepki çeken toplantı: İstanbul Sözleşmesi Komisyonu toplandı

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu bünyesinde oluşturulan İstanbul Sözleşmesi'nin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu, AK Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis başkanlığında toplandı.

GÜNCEL .
lgbt rezaletinin ardından tepki çeken toplantı: istanbul sözleşmesi komisyonu toplandı

Nergis, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda ‘İstanbul Sözleşmesi’nin Etkin Uygulanması ve İzlenmesi Alt Komisyonu 7. Toplantısında KADEM, Türk Kadınlar Birliği, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı ve Kadın Dayanışma Vakfı temsilcileri ile bir araya geldik’ ifadelerini kullandı.

Özgürlük gibi süslü ifadelerin arkasına sığınarak aileyi tahrip etme, toplumun dokusunu bozma amacı taşıyan İstanbul Sözleşmesi, son günlerde gündeme gelen LGBT rezaletine de meşruiyet sağlıyordu.

Avrupa’da bile aile yapısını ortadan kaldırdığı gerekçesiyle eleştirilen İstanbul Sözleşmesi’nin Türkiye’de ısrarla uygulanıyor olması tepkilere neden oluyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git LGBT rezaletinin ardından tepki çeken toplantı: İstanbul Sözleşmesi Komisyonu toplandı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.