Fetöcü Emre Uslu'dan Şok Çıkış! CHP'ye oy vermeyin!!!

Fetönün ABD'de yaşayan firari ismi Emre Uslu'dan 'Bu CHP'ye oy vermeyin' çağrısı...

GÜNCEL .
fetöcü emre usludan şok çıkış! chpye oy vermeyin!!!

Fetö davası sanıklarından ABD'de yaşayan gazeteci Emre Uslu, Özgür Özel'in FOX TV'de yaptığı bir kouşmasını retweet ederek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Bu CHP'ye oy vermeyin' çağrısında bulundu. 

 

"Bu CHP’ye oy vermek zorunda değilsiniz ey cemaat mensubu insanlar. #BanaTeröristDiyeneOyYok deyin seçimi boykot edin. Hiç olmazsa vicdanınız rahat eder. Bu kafa Ehven-i şer filan değil, bildiğin Ehli Şer kafasıdır..."

İşte o paylaşım: 

Özgür Özel ne demişti? 

CHP Grup Başkan vekili Özgür Özel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İmamoğlu ve Küçükkaya görüşmesinin kumpas olduğunu iddia eden ve bunların FETÖ taktikleri olduğunu ileri süren bir tweet atmıştı. 

İşte o paylaşım: 

Yapılan iş tam bir kumpas, bu kumpası kuranlar, eski ortaklarından öğrenmişler. Bu kadar kusursuz kumpası kimse kuramaz. Kusursuz bir kumpastır, FETÖ işidir. Soylu, Küçükkaya’nın, İmamoğlu’nun peşine polis taktığını, gizli çekim yaptırdığını itiraf ediyor. (FOX TV)
Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Fetöcü Emre Uslu'dan Şok Çıkış! CHP'ye oy vermeyin!!!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.