Şarlatan Adnan Oktar'ın son görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul'da düzenlenen operasyonda tutuklanan ve hakkında 30 ayrı suçtan işlem yapılan suç örgütü elebaşı Adnan Oktar'ın cezaevindeki yeni görüntüleri ortaya çıktı.

GÜNCEL .
şarlatan adnan oktarın son görüntüleri ortaya çıktı

İstanbul merkezli operasyonda tutuklanan Adnan Oktar'ın, cezaevinden son görüntüleri ortaya çıktı. Adnan Oktar'ın beyazlayan saçlarını yeniden siyah rengine boyatması dikkatlerden kaçmadı.

Adnan Oktar ve grubuna yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yaklaşık 8 ay önce yapılan operasyon kapsamında önce Oktar’ın da aralarında bulunduğu 168 kişi, 2. dalgada ise 7 kişi tutuklanmıştı.

Saçları beyazlamıştı

Edirne'de F Tipi Kapalı Cezaevi'nde tek kişilik hücrede kalan Adnan Oktar'ın aylar sonra ilk kez görüntüsü ortaya çıkmıştı. Adnan Oktar'ın kilo verdiği ve saçlarının iyice beyazladığı dikkatlerden kaçmamıştı.

Adnan Oktar, bu kez farklı görüntüsüyle çok konuşulacak gibi. Çünkü Adnan Oktar'ın bundan 3 ay önceki halinden eser kalmamış. Cezaevinde Adnan Oktar'ın çektirdiği fotoğrafta yüzündeki ifade dikkat çekti.

Saçlarını yeniden siyaha boyattı

Beyazlayan saçlarını yeniden siyaha boyatan Adnan Oktar'ın kilo aldığı gözlendi.

30 ayrı suç

Adnan Oktar suç örgütü hakkında, suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması ve alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismarı gibi 30 ayrı suçtan işlem yapılmıştı. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Şarlatan Adnan Oktar'ın son görüntüleri ortaya çıktı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.