Aşağılık müptezel! Levent Üzümcü, ölen imamla dalga geçti

Kuytu köşe tiyatrocusu Levent Üzümcü, ağacın altında kalarak yaşamını yitiren imam Ramazan Akbaş’ın ölümüyle açık açık dalga geçti.

GÜNCEL .
aşağılık müptezel! levent üzümcü, ölen imamla dalga geçti

Sözde tiyatrocu, özde provokatör Levent Üzümcü, bozuk zihniyetini bir kez daha gözler önüne serdi. İslam düşmanlığını gizlemeden açıkça kinini kusan Üzümcü, Denizli’de ağacın altında kalarak can veren imam Ramazan Akbaş ile dalga geçti.

Skandal tweet

Üzümcü, kendi kestiği ağacın altında kalarak can veren Akbaş ile ilgili haberi paylaşarak, “Ah be Ramazan... bi imam kolay mı yetişiyor...” notunu düştü.

Hem İslam düşmanı, hem Gezi’ci!

Daha önce Twitter hesabından, İslam’a dil uzatan Üzümcü, “Aranda 1600 yıl fark olan bir adamla aynı zaman diliminde yaşamanın zorluğuna ilaç olur mu demokrasi?” mesajını paylaşmıştı.

Gezi Parkı ayaklanması sırasında da provokasyon yapmaya devam eden Üzümcü, halkı sokağa çağırarak eylemlere davet etmişti. Gezi’yi örgütleyen ve geniş kitlelere yayılması için çok çaba harcayan isimlerden biriydi. Olaylar sırasında sosyal medyadan yaptığı çağrılar gittikçe öfkeli mesajlara dönüştü. Son olarak Hükümete ve Ak Partililere dönük ağır hakaretler içeren sözleriyle hatırlanan Üzümcü için de çok sayıda soruşturma açıldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Aşağılık müptezel! Levent Üzümcü, ölen imamla dalga geçti
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • ismail ersoy Pazar, 11:11

    Gezi tasvip edilmeyen yabancı destekli planlı bir eylem bu durumun böyle olduğunada inanıyorum......Şimdi soruyorum .İyi güzelde ,Birini yerin dibine sokup aç bırakmak ,aynı devirde Gezicilere destek vereni kişiyi TARİHİ dizide oynatıp reklamlarla KÖŞE döndürmeyide hakmı ediyordu.İki yüzlü FETÖ cüler gibi

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.