Cağaloğlu Lisesinde Mescid-i Aksa Skandalı!

İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesinde kümelenen bir avuç marjinal solak, Mescid-i Aksa ve Filistin direnişi panosundan rahatsız olarak okul idaresi hakkında şikayette bulundu.

GÜNCEL .
cağaloğlu lisesinde mescid-i aksa skandalı!

Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde 88 veli Müslümanların ilk kıblesi olan ve siyonist İsrail’in işgali altındaki Mescid-i Aksa’ya ve Filistin direnişine tahammül edemedi.

88 veli Mescid-i Aksa panosundan rahatsız oldu
İstanbul Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü onayıyla İstanbul’da 68 okulda Mescid-i Aksa panosu yapılıp asıldı. Bu okullardan birisi de Cağaloğlu Anadolu Lisesi idi. Panonun asıldığı tüm okullarda veli ve öğrencilerin beğeni ve takdiri alan bu uygulamadan rahatsızlık duyan Cağaloğlu Anadolu Lisesinde 88 veli okul müdüründen şikâyetçi oldu.

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlürlüğünün ve İstanbul Valiliğinin panoya izin veren kararına rağmen velilerin şikayeti üzerine okul müdürü hakkında soruşturma açıldı.

Diğer veliler okul idaresine sahip çıktı!
Bine yakın öğrencinin öğrenim gördüğü Cağaloğlu Anadolu Lisesindeki diğer öğrenci velileri ise bu durum karşısında şaşkın. Veliler okul müdürüne yapılan bu haksızlık ve Mescid-i Aksa’ya yapılan bu saygısızlıkla ilgili yetkili makamlara şikâyette bulundu.

Okul Aile Birliği’nin marjinal tutumu
Okul idaresi, öğretmenler ve öğrenciler hakkında yalan bilgileri solak medyaya servis eden “Okul Aile Birliği”nin ise sosyal medyada Cumhurbaşkanı  Erdoğan hakkında hakarete varan ifadeler kullandığı iddia edildi. 

Bu zihniyetteki veliler karşısında Valilik ve İl Milli eğitim Müdürlüğünün nasıl bir tavır alacağını merak ediliyor. 

Kaynak: Yeni Akit

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Cağaloğlu Lisesinde Mescid-i Aksa Skandalı!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.