Binali Yıldırım cevap verdi! EYT sorunu ne zaman çözülecek?

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Pendik'te yanına gelen Emeklilikte Yaşan Takılanlar EYT mağduru vatandaşın 'EYT sorunu ne zaman çözülecek?' sorusuna cevap verdi.

GÜNCEL .
binali yıldırım cevap verdi! eyt sorunu ne zaman çözülecek?

Ak Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Ak Parti Pendik İlçe Başkanlığı, MHP Pendik İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra esnafı ziyarete çıkan Yıldırım, yanına gelen Emeklilikte Yaşan Takılanlar EYT'li bir vatandaşın sorusuna cevap verdi. EYTmağduru vatandaşın, EYT sorunu ne zaman çözülecek? sorusu üzerine, Yıldırım "Sabır, biraz daha sabır" diye cevap verdi.

Yıldırım, kestaneciden satın aldığı kestaneleri etrafında bulunan vatandaşlara ve gazetecilere ikram etti.

EYT SORUNU NE ZAMAN ÇÖZÜLECEK?

Emeklilikte yaşa takıldığını söyleyen ve EYT sorunu ne zaman çözülecek diye soran vatandaşa Yıldırım, "Sabır, biraz daha sabır." diye karşılık verdi.

Esnafla sohbet eden Yıldırım, bir esnafın kendisine sunduğu Boşnak böreğinin de tadına baktı. Yıldırım, daha sonra MHP Pendik İlçe Başkanlığına ziyarette bulundu.

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Binali Yıldırım cevap verdi! EYT sorunu ne zaman çözülecek?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.