Derince Eski Belediye Başkanı Halit Altuntaş: Çenesuyu Saadet Partisinin Eseridir

1999-2004 döneminde Derince Belediye Başkanlığı yapan Halit Altuntaş, Saadet Derince adayı Halil Kayın ile biraraya geldi. Herkesin ve herkesimin başkanı olarak bilinen Halit Altıntaş, Halil Kayın’a çiğköfte ikram etti. Bu samimi sohbette Halil Kayın ile birlikte Çenesuyu Kurucu Genel Müdürü ve Saadet İlçe Başkanı İbrahim İlhan’la Derince’de inşaat sektörünün güvenilir ismi Gümüşhane’li Ahmet Demir’de vardı.

GÜNCEL .
derince eski belediye başkanı halit altuntaş: çenesuyu saadet partisinin eseridir

Halil Kayın’ın adaylığını tebrik eden Halit Altuntaş şöyle devam etti: Bizim dönemimizde belediyenin ve başkanın kapısı Derince’liye açıktı. Bugün buna yine ihtiyaç var. Kırılan kalpleri onarmak kapıları yeniden halka açmak gerekir. Bu bir anlayıştır. Bu Milli Görüş hizmet anlayışıdır.

ÇENESUYU FABRİKASI BİZİM ESERİMİZ

Çenesuyu fabrikası bizim dönemimizde, Saadet Partisi döneminde kuruldu. Biz bu fabrikayı depremden çıkmış belediye ile zor şartlar altında kararlılık ve mücadele ile kurduk. Açılışını merhum Milli Görüş Lideri, 54. Hükümet Başbakanı Prof.Dr. Necmettin Erbakan Hocamız yaptı. Belediyeler fabrika açmak zorunda değil ama yatırım, üretim, istihdam Milli Görüş’ün öncelikli işidir.

 

Halil Kayın’da Halit Altuntaş’ın çiğ köfte ikramına teşekkür etti ve şöyle devam etti: Halit Abi; 2002 yılında düğünümde nikamızı siz kıydınız. Mutlu ve huzurlu bir yuvamız var Elhamdülillah. Bu seçimde biz halkımızla biraraya geliyoruz. Sizi dua ile yad ediyorlar. Yaptığınız hizmetlerin devamını bizden talep ediyorlar. Ben de halkımıza: şüpheniz olmasın Halit Başkan’la aynı yerde, Milli Görüş’te mayalandık diyorum.İnşallah biz seçildiğimizde; kırılan kalplere dokuncağız, belediyenin kapılarını herkese açacağız. Halkımız işini çözmek için belediyede tanıdık aramak zorunda kalmayacak.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Derince Eski Belediye Başkanı Halit Altuntaş: Çenesuyu Saadet Partisinin Eseridir
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.