Sedat Peker, Kendisini Eleştiren Karamollaoğlu'na Yaşı Üzerinden Yanıt Verdi

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Sedat Peker, kendisini eleştiren Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu'na "Torun torba sevmenin gerektirdiği yaşlarda kendini böyle heyecanlı, stresli işlere verme" sözleriyle yanıt verdi.

GÜNCEL .
sedat peker, kendisini eleştiren karamollaoğluna yaşı üzerinden yanıt verdi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından paylaştığı videoda, "Sedat Peker cesaretini Cumhur İttifakı'ndan alıyor" diyen Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu'na yanıt verdi.

"TORUN TORBA SEVMENİN GEREKTİRDİĞİ YAŞLARDA..."

"Cesaretimin tamamını yüce Allah'tan alıyorum" diyen Peker, "Sizin idamla yargılanmanızı isteyen bu partiler, bugün size ödüller veriyorlar. Temel Amca, eğer ki bir şey söylüyorsan ve de söylediğin söz çok iddialı bir sözse bence sen dönüp bir geçmişine bak. Torun torba sevmenin gerektirdiği yaşlarda kendini böyle heyecanlı, stresli işlere verme" şeklinde konuştu.

"SİLAHLANIN" ÇAĞRISI YAPMIŞTI

Hatırlanacağı üzere Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir açılışta silahın iyi insanların elinde bir güvence olduğunu belirterek şu ifadeleri kullanmıştı: "Bu sebeple imkanı olanlar mutlaka ruhsatlı silahlar, av tüfekleri alsınlar, mutlaka hazırlıklı olsunlar. Biz kötüye hazır olalım da iyi gelirse amenna.

Haberler.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sedat Peker, Kendisini Eleştiren Karamollaoğlu'na Yaşı Üzerinden Yanıt Verdi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.