Günlük araç kiralama hizmeti ve fiyatları

Günlük araç kiralama hizmetleri, acil araç ihtiyaçlarında, seyahatlerde ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda çokça tercih edilen bir alternatif olarak göze çarpıyor. Birçok kişi ve kurumun yoğun olarak kullandığı bu alternatifte süreç nasıl işliyor, fiyatlar nasıl, bu hizmetin avantajları neler sizler için hazırladık.

GÜNCEL .
günlük araç kiralama hizmeti ve fiyatları

Günlük oto kiralama hizmeti

Günlük araç kiralama hizmeti, kişisel veya kurumsal otomobil ihtiyacını karşılamak amacı ile sunulan bir kiralama hizmetidir. Tatilde veya iş gezisinde olsun, ihtiyaç duyulan özel otomobil gereksinimini karşılamak amacı ile bu hizmetten yararlanılır. Sahip olunan aracın arızalı veya hasarlı olduğu durumlarda da araç kiralama işlemi bir cankurtaran görevi görebilir. Sürücüler sürüş keyfi yaşamak istedikleri özel modelleri, araç kiralama işlemi ile deneyimleme imkânı bulabilir.

 

Günlük araç kiralama fiyatları

Gelişen araç kiralama sektörü ve global firmaların Türkiye’de hizmet vermeye başlaması, standartların yükselmesini ve kalitenin artmasını sağlamıştır. Sektördeki çeşitlilik ve rekabet, fiyat anlayışını da tüketici lehine iyileştirmektedir. Kullanıcılara araba marka ve modellerinin en yenileri sunulmaktadır. Bu çeşitlilik sayesinde günlük araç kiralamak isteyenler; şanzıman cinsine, yakıt tüketimine, yılına veya modeline göre araç seçebilmektedir. Kullanım ihtiyacına göre ister lüks olsun isterse ekonomik, araç seçimi kullanıcının beğenisine ve bütçesine göre belirlenmektedir. Günlük araç kiralama fiyatları aracın modeline, kilometresine, şanzıman cinsine ve yılına göre değişiklik gösterebilir. Araç kiralama firmaları düzenledikleri özel kampanyalar ile en ekonomik şartları kullanıcılarına sunmaya çalışmaktadırlar.

 

Taşıt.com günlük araç kiralama hizmetlerinde hem farklı şirketlerin farklı fiyatlarını sizlere ulaştırır hem de özel ödeme kolaylıklarıyla sizleri buluşturur. Dilediğiniz marka ve modelde otomobiller için günlük araç kiralama fiyatlarına Taşıt.com’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz aracı adresinize teslim servisiyle hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Günlük araç kiralama hizmeti ve avantajları

Araç kiralama işlemi için kiralayacak kişinin şahsen başvurması gerekir. Kurumsal ihtiyaçlarda ise internet üzerinden rezervasyon ve ödeme imkânı bulunabilir. Kiralayacak kişi sürücü belgesi ve kimlik belgesi ile araç teslimi için başvurur. Araç kiralama sözleşmesi için gerekli bilgiler alındıktan sonra araç hazır bir şekilde kullanıcıya sunulur. Burada dikkat edilmesi gereken sözleşme öncesi aracın km, yakıt bilgilerinin teyit edilmesidir. Araç üzerinde bir hasar olup olmadığı firma görevlisi ile beraber kontrol edilebilir. Kiralanan araç için istenen depozito ve sigorta ücretleri ek olarak talep edilebilir. Araç sözleşmesi için karşılıklı imzaların atılması ve ödemenin yapılmasından sonra araç kullanıcıya teslim edilir. Günlük araç kiralama hizmeti profesyonel anlayışla verilmesi gereken bir hizmettir. Günlük araç kiralama, günü birlik yapılacak geziler için, tek günlük ihtiyaçların karşılanabilmesi için oldukça avantajlıdır. Uzun vadede araç sahibi olmanın sorumluluğunu almak istemeyen kullanıcıların günlük ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için oldukça iyi bir fırsattır.

 

Ayrıca Taşıt.com’un ek fırsatları ile taahhütsüz araç kiralama ve ücretsiz iptal seçenekleri sayesinde araç kiralamak hem daha kolay hem daha ekonomik. Üstelik dokuz taksite kadar artan özel ödeme seçeneklerinden de taşıt.com farkıyla faydalanabilmeniz mümkün.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Günlük araç kiralama hizmeti ve fiyatları
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.