Esnafa özel indirimli internet paketi çağrısı

TESK Başkanı Elektronik ticaretten esnafın daha çok faydalanması adına” Esnafa özel indirimli internet tarifeleri uygulanmalı” teklifinde bulundu.

GÜNCEL .
esnafa özel indirimli internet paketi çağrısı

Elektronik ticaretten esnafın hak ettiği payı alması gerektiğini dile getiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Kendisini geliştirmesi, üretimini artırması, teknolojiye ayak uydurması için esnafa öncelikle özel indirimli internet tarifeleri uygulanmalı" şeklinde konuştu.

Bendevi Palandöken yaptığı yazılı açıklamada e –ticaretin günümüzdeki önemine dikkat çekerek vatandaşların artık giyim, teknolojik aletler, market alışverişi gibi bir çok sektörde alışverişini internet üzerinden yaptığını söyledi.

ESNAFA ÖZEL İNDİRİMLİ İNTENRET UYGULANMALI

İnternet sayesine yapılan rahat ve hızlı alışverişin cari açığın kapanmasına da daha çok katkı sağlayacağını vurgulayan Palandöken, açıklamasında e-ticaret hacminin her geçen yıl daha da arttığını bu yıl da artacağını dile getirdi. Palandöken esnafın da bu gelişen piyasa ekonomisine biran önce ayak uydurması, kendisini geliştirmesi, üretimini artırması gerektiğini söylerken “Teknolojiye ayak uydurması için esnafa öncelikle özel indirimli internet tarifeleri uygulanmalı " dedi.

GSM operatörlerinin Adil Kullanım Noktası uygulaması kalktıktan sonra, ortak altyapıyı kullanmaması yüzünden maliyetlerin artması sebebiyle internet fiyatlarının arttığına dikkat çeken Bendevi Palandöken, esnaflara iş yerlerinde ve cep telefonlarında kullanabilecekleri internet paketlerinin daha uygun imkanlarla sunulmasının oldukça önemli olacağını açıkladı

 

 

 

Kaynak: Milli Gazete

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Esnafa özel indirimli internet paketi çağrısı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.