Alkol almaya makam aracıyla giden CHP'li başkana tepki: 'Votka, viski belediyenin kanunu bu mu?'

Bolu'da Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ'ın makam aracıyla ormanlık alanda alkol aldığını gören vatandaşlar, durumu cep telefonlarıyla kaydetti. Vatandaşlar, CHP'li başkana "Votka, viski belediyenin kanunu bu mu?" diye sordu.

GÜNCEL .
alkol almaya makam aracıyla giden chpli başkana tepki: votka, viski belediyenin kanunu bu mu?

Olay, dün öğle saatlerinde Bolu'da Çakmaklar Mahallesi'nde meydana geldi.

 

 

İddiaya göre, Kıbrıscık Belediye Başkanı Doğan Dağ, yanında bulunan 2 arkadaşıyla birlikte belediyeye ait siyah plakalı resmi araçla ormanlık alana gitti. CHP'li Doğan Dağ ve arkadaşları birlikte alkol almaya başladı. Bu sırada Doğan Dağ'ın resmi plakalı aracını gören vatandaşlar duruma tepki göstererek yaşananları cep telefonlarıyla kaydettiler.

 

Dağ'ın yanına giden tepkili vatandaş, "Başkanım kolay gelsin. Aklımıza takılan bir şey oldu. Bu araç devletin aracı. Sizin yaptığınız güzel bir şey mi?" diye sordu. Başkan Doğan Dağ da, "Bazen de bir kendimizi rahatlatmamız gerekmiyor mu? Böyle bir hakkımız yok mu?" diye yanıt verdi.

Bunun üzerine vatandaş, "Yok. Sizin öyle bir hakkınız yok. Bugün Pazar. Tatil günü. Bu araç senin şahsi aracın değil. Senin şahsi aracınla olabilir. Bu size halk tarafından tahsis edilmiş bir araç. Hafta sonu bu şekilde kullanamazsınız" dedi.  Vatandaşla konuştuğu sırada elindeki alkol dolu bardağı bırakmayan Belediye Başkanı Dağ, "Siz belediye kanununu biliyor musunuz? Ben 24 saat görevdeyim" demesi üzerine, vatandaş da "Votka, viski belediyenin kanunu bu mu?" diyerek cevap verdi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Alkol almaya makam aracıyla giden CHP'li başkana tepki: 'Votka, viski belediyenin kanunu bu mu?'
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.