Komşuların Cenazesine Katılmadığı Annesini Bisikletiyle 5 Kilometre Tek Başına Taşıyıp Defnetti

Hindistanda, cenazesine kimsenin katılmadığı annesini, bisikletine bağlayarak 5 kilometre taşıdıktan sonra defneden 17 yaşındaki gencin hikayesi yürek burktu.

GÜNCEL .
komşuların cenazesine katılmadığı annesini bisikletiyle 5 kilometre tek başına taşıyıp defnetti

Hindistan'da annesini kaybeden 17 yaşındaki bir çocuğun yaşadıkları, adeta yürek burktu. Henüz daha yedi yaşındayken babasını kaybeden ve adının Saroj olduğu öğrenilen çocuk, bu kez de annesini kaybetti.

ALT KESİMDEN OLDUĞU İÇİN DIŞLADILAR

Çeşmeye su almak için giden anne, bir anda yere düşüp hayatını kaybetti. Ancak komşuları, ailenin alt sınıftan olduğu düşüncesi nedeniyle annesinin cenazesine katılmadı.

17 yaşındaki Saroj, komşularından en azından annesinin cesedini yakmak ve küllerini gömmek için yardım istedi. Ancak komşuları yardım etmeyi dahi kabul etmedi.

 

 

 

 

 

"ANNEMİ TAŞIYORUM"

Saroj, annesinin cesedini tek başına bisikletine bağlayarak, 5 kilo metre uzaktaki ormanda kazdığı bir çukura gömdü. Annesinin cenazesini taşıyan Saroj'un ayakkabılarının da olmadığı görüldü. Saroj'un, annesini taşırken kendisine ne taşıdığını soran adama, "Annemi taşıyorum." diye cevap vermesi yürek burktu.

Kaynak:en son haber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Komşuların Cenazesine Katılmadığı Annesini Bisikletiyle 5 Kilometre Tek Başına Taşıyıp Defnetti
Daha Fazlasına Bakın cenaze
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.