10 Years Challenge nedir?

Son günlerde sosyal medyada ortaya çıkan ve özellikle Instagram’da başlayan 10 Years Challenge çok araştırılıyor. Peki 10 Years Challenge nedir? İşte detaylar.

GÜNCEL .
10 years challenge nedir?

Son günlerin en çok konuşulan olayı olan 10 Years Challenge akımı sosyal medyada çok konuşuluyor. Türkiye’de bu akıma katılan bir çok ünlü oldu. Peki bu 10 Years Challenge nedir? Çok araştırılıyor .İşte detaylar.

10 YEARS CHALLENGE NEDİR

Sosyal medyada her geçen gün yeni bir akım gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise, sosyal medyada 10 year challenge akımı başladı. Bu akım ile birlikte, milyonlarca takipçisi bulunan oyuncular, sanatçılar ve sporcular, 10 yıllık süreçte yaşamış olduğu değişimleri sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.

10-years.jpg

TÜRKİYE’DE ÜNLÜLERDE KATILIYOR 

Sosyal medyada gündem haline gelen #10yearschallenge etiketiyle Instagram üzerinden yapılan paylaşımların şimdiden 2.5 milyon gönderiye ulaştığını da özellikle belirtelim. Ve Türkiye’de etkisini artırarak devam eden bir akım haline gelmiştir

can-yilmaz.jpg

Can Yılmaz 10 Years Challenge

10 YEARS CHALLENGE NASIL YAPILIR

Bu akım ile birlikte, milyonlarca takipçisi bulunan oyuncular, sanatçılar ve sporcular, 10 yıllık süreçte yaşamış olduğu değişimleri sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.

ten-4.jpg

 

 

 

Kaynak: Yeniçağ

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 10 Years Challenge nedir?
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.