Dehşete düşüren manzara! Bayan kuaförü görünümlü mekanı bakın ne için kullanmışlar

İstanbul Arnavutköy'de Suriyelilerin işlettiği bayan kuaförü görünümlü adrese operasyon düzenleyen ekipler, mekanda gördükleri karşısında şoke oldular.

GÜNCEL .
dehşete düşüren manzara! bayan kuaförü görünümlü mekanı bakın ne için kullanmışlar

İstanbul Arnavutköy'de 14 Ocak tarihinde sağlık ekipleri ile İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kuaför görünümlü bir adrese operasyon düzenledi. Fakat ekipler tabelasında Türkçe bayan kuaförü ve Arapça yazıların bulunduğu mekana girdiklerinde hiç beklemedikleri bir manzarayla karşılaştı.

Dükkanın içerisinde tıbbi araç ve çok sayıda ilaç, ultrason makineleri, tedavide kullanılan yatak, çok sayıda Arapça yazılı kartvizit ile bin 25 lira bulundu. Muayene esnasında kullanılan medikal malzemeler ile ilaçlar sağlık ekiplerince muhafaza altına alındı.


Muayenehanede kasiyer olarak çalışan Sidra M, iş yeri sahibi olduğu öne sürülen Abdo M. ve Dr. Abdullah O. ise gözaltına alındı. Muayene olmak için bekleyen 3 kadının da ifadesine başvuruldu.

Kaçak kürtaj merkezi olarak kullanıldığı değerlendirilen iş yeri mühürlenerek kapatılırken gözaltına alınan Suriyeliler de emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldılar.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Dehşete düşüren manzara! Bayan kuaförü görünümlü mekanı bakın ne için kullanmışlar
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.