Gökçek'ten CHP'li Taşcıer'e Ankapark yanıtı: Görünce çatır çatır çatlayacaksın

CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşcıer'in Ankapark projesiyle ilgili dikkat çektiği risklere yanıt veren eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "Panik başladı, pislik atmaya başladılar" dedi ve ekledi: "Sen de geleceksin Gamze Hanım. Görünce çatır çatır çatlayacaksın."

GÜNCEL .
gökçekten chpli taşcıere ankapark yanıtı: görünce çatır çatır çatlayacaksın

CHP'li Taşcıer, yerel seçimlerde açılması planlanan Ankapark hakkında soru önergesi vererek, Çin merkezli bir şirketin parkta incelemelerde bulunduğunu, hayati tehlike yaratacak hatta ölümlere yol açacak güvenlik riskleri tespit ettiğini söyledi.

 

 

Taşcıer "Ankaralılar bitmemiş bir yerde, siyasi şov uğruna kobay olarak kullanılacak" ifadesini kullandı.

 

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, temeli 2013 yılında kendisi tarafından atılan Ankapark'la ilgili iddilara Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.

Gökçek şu ifadeleri kullandı:

"CHP'yi şimdiden telaş aldı. Ankapark Mart'ta açılınca, Ankara Ankapark'ı görünce, Ankara'nın çocukları ve gençleri Ankapark için söyledikleri dolayısıyla CHP'yi öpecek. Panik başladı, pislik atmaya başladılar. Amaç Ankapark'ı gezmesin.

​Sen de geleceksin Gamze hanım. Görünce çatır çatır çatlayacaksın. Bizim yaptıklarımıza sizin hayalleriniz yetmez. Duyuma göre asılsız iddia ile halkı panikletmen dolayısıyla, işletmeciler seni mahkemeye veriyormuş. Milletvekili maaşları da gitti. Mahkemede ispata hazır ol."

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Gökçek'ten CHP'li Taşcıer'e Ankapark yanıtı: Görünce çatır çatır çatlayacaksın
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.