‘Beni kadın kılığına girip öldürmeye çalıştılar’

Askerden izne gelen genci silah ve bıçakla yaraladığı ileri sürülen 2 kişi tutuklandı.

GÜNCEL .
‘beni kadın kılığına girip öldürmeye çalıştılar’

Tutuklanan kişilerin yeğeni Huriye G. "Beni kadın kılığına girip öldürmeye çalıştılar. Bende şikayetçi olunca 21 yıl hapis cezası alan şahıs şikayetimden vazgeçmemi istedi, vazgeçmeyince dayılarıma bu iftirayı attılar" dedi.

Olay, Yüreğir ilçesi 19 Mayıs Mahallesi 1099. Sokak'ta 17 Aralık günü meydana geldi. İddiaya göre, Diyarbakır’da vatani görevini yapan Abdi G. (21) izin alarak Adana’ya ailesini ziyarete geldi. Ailesiyle birlikte evlerinin avlusunda oturduğu sırada kar maskeli 4 kişi baskın yaptı. Silahla ve bıçakla yaralanan Abdi G. hastaneye kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmayan Abdi G., bir gün sonra polis merkezine gelerek verdiği ifadede kendisini A.K. ve İ.K.’nin vurduğunu, diğer 2 kişiyi tanımadığını söyledi. Bunun üzerine gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklandı. 

A.K. ve İ.K.’nin tutuklanmasının ardından yeğenleri Huriye G., dayılarına iftira atıldığını ileri sürdü. Huriye G., kendisini yaklaşık 13 ay önce kadın kılığına giren Salih G.’nin bıçakladığını, bu olaydan ve ablasına yapılan döner bıçaklı saldırıdan dolayı Salih G.’nin 21 yıl hapis cezası aldığını belirterek, "Bu şahıslar benim bu davadan vazgeçmemi istediler. Ben de davadan vazgeçmeyince bizi tehdit etmeye başladılar. Bu yaralanan genç de Salih G.’nin akrabası oluyor. Bu genci babası Mehmet G. kendisi hafif şekilde yaraladı, benim dayılarımın üzerine suçu atarak bizden intikam almaya çalışıyorlar. Ancak iki dayımın da evde olduğunu belgeleyen deliller var. Onları ortaya koyup bunların bize attığı iftirayı ortaya koyacağız. Bu delilleri bulduktan sonra bu aileye bize iftira atmaktan suç duyurusunda bulunacağız" diye konuştu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git ‘Beni kadın kılığına girip öldürmeye çalıştılar’
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.