Albayrak, Hazine'ye bağış yapan 81 vatandaşa şilt gönderdi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ağustos ayında yaşanan ekonomik süreçte Hazine'ye bağışta bulunan 81 kişi için teşekkür mektubu yazdı ve darphanede bağışçılar için özel şilt bastırıldı.

GÜNCEL .
albayrak, hazineye bağış yapan 81 vatandaşa şilt gönderdi

Ağustos ayında yaşanan ekonomik dalgalanma sürecinde bazı vatandaşlardan Hazine ve Maliye Bakanlığı'na maaşlarından kesinti yapılarak Hazine'ye aktarılması yönünde mektup geldiği belirtildi.

 

Bunun üzerine Bakan Albayrak, yaşanan süreçte Hazine'ye bağışta bulunan başka vatandaş olup olmadığını öğrenmek istedi ve 81 vatandaşın farklı meblağlarda bağış yaptığı tespit edildi.

 

Albayrak bağışta bulunanlardan bazılarını telefonla aradığı, tüm bağışçılara gönderilmek üzere bir teşekkür mektup kaleme aldığı belirtildi.

Ayrıca vatandaşlara, Darphane'de bastırılan özel bir şilt hediye edildi. Şiltte, "Ülkemizin karşılaştığı zorluklarla mücadeleye vermiş olduğunuz fedakar katkı ve özveriniz için teşekkürlerimi" sunuyorum ifadesi yer aldı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Albayrak, Hazine'ye bağış yapan 81 vatandaşa şilt gönderdi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.