Kılıçdaroğlu-Gül görüşmesinin detayları belli oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı.

GÜNCEL .
kılıçdaroğlu-gül görüşmesinin detayları belli oldu

CHP Genel Başkanı Kilicdaroglu, 11. Cumhurbaşkanı gul ile yaptığı görüşmenin içeriğine ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül‘ün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluile Kasım ayının ortasında 3,5 saatlik görüşme yaptığının kamuoyuna duyurulmasının ardından yeni bir açıklama daha geldi. Hafta başında ziyarete ilişkin 11. Cumhurbaşkanlığı Ofisi’nden yapılan açıklamada “Bu ziyaretlerde Türkiye ve dünya meseleleri genel çerçevede konuşulmuş ve herhangi bir şekilde günlük parti meseleleri ve seçimler söz konusu olmamıştır.” ifadeleri kullanılmıştı.

“Kendisi Cumhurbaşkanı iken de yapardık”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gülile yaptığı görüşmenin içeriğine ilişkin Hande Fırat’ın sunduğu CNN Türk ekranlarında yayınlanan Gece Görüşü programında açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu, ziyarete ilişikin “Yerel seçimlerle yakından uzaktan bir ilgisi yoktu. Sayın Gül’ün ofisinden bir açıklama yapıldı. O açıklama içerik olarak tamamen doğru” açıklamasında bulunarak “Sayın Gül’ün birikimi var. Dünyada gelişen olaylar nedir, ne değildir diye oturulup bir sohbet yapıldı. Kendisi cumhurbaşkanlığı makamında otururken de zaman zaman davet eder benzer görüşmeleri yapardık zaten” ifadelerini kullandı.

Yeniakit

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Kılıçdaroğlu-Gül görüşmesinin detayları belli oldu
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.