Sıla ve Ahmet Kural olayında yeni gelişme!

Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık savcılığa suç duyurusunda bulunan Sıla Gencoğlu uzlaştırma bürosuna gönderildi.

GÜNCEL .
sıla ve ahmet kural olayında yeni gelişme!

Habertürk TV'nin haberine göre; ünlü şarkıcı Sıla Gencoğlu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık mahkeme ikiliyi uzlaştırma bürosuna gönderildi. İki isme de uzlaşmak isteyip istemediği sorulacak.

SILA VE AHMET KURAL ARASINDA NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Sıla, Ahmet Kural hakkında Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na giderek fiziksel şiddet uyguladığı yönünde kendisine koruma kararı çıkarmıştı. 

Çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan şarkıcı, "Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural'dan şikayetçiyim." şeklinde açıklama yapmıştı. Darp raporu alan Sıla'dan sonra Kural, Pazartesi günü adliyede ifade verdi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Sıla ve Ahmet Kural olayında yeni gelişme!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.