Acun Ilıcalı'dan cemaat açıklaması! "Bana cemaatçi diyorlar..."

CNN Türk ekranlarında yayınlanan “40”ta programına konuk olan ve Buket Aydın’ın sorularını yanıtlayan Acun Ilıcalı cemaat bağı bulunup bulunmadığını açıkladı.

GÜNCEL .
acun ılıcalıdan cemaat açıklaması! bana cemaatçi diyorlar...

TV 8'in sahibi olan medya patronu Acun Ilıcalı Buket Aydın'ın terleten sorularını yanıtladı. Ilıcalı'ya iletilen sorulardan birisi de hakkında çokça ortaya atılan cemaat bağı meselesi oldu. Acun Ilıcalı cemaat bağı bulunup bulunmadığını açıkladı.

 

"CEMAAT BAĞINIZ OLDU MU"

Gazeteci Buket Aydın'ın "Cemaat bağınız var mı , cemaatlerle işiniz oldu mu?" sorusuna Ilıcalı, "Lisede üç-beş ay cemaatlerle ilgili araştırmalarım oldu ancak onun dışında hiç bir cemaatle ilişkim olmadı. Biraz da bunun başarının cezası olduğunu düşünüyorum." şeklinde cevap verdi.

Hakkında zaman zaman yer alan FETÖ iddialarını reddeden Acun Ilıcalı,herhangi bir cemaat veya grup ile de birlikteliklerinin olmadığını açıkladı.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Acun Ilıcalı'dan cemaat açıklaması! "Bana cemaatçi diyorlar..."
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.