Bozdağ: Kılıçdaroğlu, bunun hesabını yargı önünde verecek

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabından Kılıçdaroğlu'nun iddialarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL .
bozdağ: kılıçdaroğlu, bunun hesabını yargı önünde verecek

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, sosyal medya hesabı Twitter'dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına cevap verdi.

Bekir Bozdağ'ın açıklamalarından satırbaşları:

- CHP Gn.Bşk.Kemal Kılıçdaroğlu,Cumhurbaşkanımız Sayın R.Tayyip Erdoğan,ailesi ve bazı yakınları hakkında iftirada bulunmuştur.Hatta bugünkü grup toplantısında halkı iftirasına inandırmak için Kılıçdaroğlu,sahte kağıtları bile kullanmıştır.

- Kılıçdaroğlu'nun,CumhurbaşkanımızSayın Recep Tayyip Erdoğan,ailesi ve yakınları hakkında sölediği herşey yalandır,iftiradır. Kılıçdaroğlu'nun iftirasının doğruluğunu ıspat için delil olarak gösterdiği kağıtlar,sahtedir.

- Kılıçdaroğlu'nun iddia ettiği ülkedeki şirkete asla böyle bir para gönderilmemiştir. Ayrıca, Sayın Mustafa Gündoğan bir işadamı olup, hiçbir zaman cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın özel kalemi olmamıştır.

- Altını çizerek tekrar söylüyoruz, ne Sayın Cumhurbaşkanımızın ne de ailesinin yurtdışında herhangi bir parası bulunmamaktadır. Kılıçdaroğlu,gösterdiği dekontları hem cumhuriyet savcılığına ve hem de medyaya vermelidir ki herkes incelesin/inceletsin.

- Cumhurbaşkanımıza,ailesine ve yakınlarına iftira atan ve itibar suikasti yapan Kılıçdaroğlu,iftirasının hesabını yargı önünde verecektir. Kılıçdaroğlu, ayrıca yalan ve iftiralarının hesabını halka verecek;halkımız da bu müfteriden hesabı sandıkta soracaktır.

- Ailesi ve yakınları üzerinden Cumhurbaşkanımıza hem de iftiralarla saldırmak,ahlaksızlıktır; namussuzluktur; şerefsizliktir;alçaklıktır. Cumhurbaşkanımıza itibar süikasti yapmak için,ailesi ve yakınlarına iftira etmek,daha büyük ahlaksızlıktır;namussuzluktur;şerefsizliktir.

- Kılıçdaroğlu,bu sahte kağıtları ve uydurma bilgileri kimden,nerede ve ne zaman aldığını da açıklamalıdır. Ey Kılıçdaroğlu! Sana bu sahte kağıtları ve uydurma bilgileri bir istihbarat örgütü mü,FETÖ mü yoksa başka bir Türkiye düşmanı mı verdi? Yoksa bunları sen mi ya da adamların mı uydurdunuz? Veyahut da seni biri mi kullandı?

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bozdağ: Kılıçdaroğlu, bunun hesabını yargı önünde verecek
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.