Bakan Özlü'den cam filmi ile ilgili yeni açıklama

Cam filmi yasağını değerlendiren Bakan Özlü, emniyetin görüntü alabileceği bir limit kriter getireceklerini, bunun için diğer bakanlıklarla çalışma yapacaklarını bildirdi.

GÜNCEL .
bakan özlüden cam filmi ile ilgili yeni açıklama

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Adıyaman'da gazetecilerin cam filmi yasağı ile ilgili sorularını yanıtladı.

Bakanlık olarak görüşlerinin, Avrupa Birliği Uyum Yasaları çerçevesinde cam filmi yasağının kaldırılmasından yana olduğunu söyleyen Özlü, "Ama can güvenliği söz konusu olunca bir şey diyemiyoruz" dedi.

Bakan Özlü, şunları kaydetti:

"İçişleri Bakanlığımız, Emniyet Genel Müdürlüğümüz, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığımız ve bizim Bakanlığın uzmanları bir araya gelecekler. Cam filminde emniyetin görüntü alabileceği bir limit ile kriter getireceğiz. O kriteri aşanlar yasağa takılacak, o kriterin altında kalanlar serbest olacak. Teknik bir çalışma yapacağız, müştereken karar vereceğiz.''

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bakan Özlü'den cam filmi ile ilgili yeni açıklama
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.