İnternetten Bedava Konuşun!..

Kendi ağ yapısı üzerinden sağladığı ADSL2+ teknolojisini internet kullanıcılarıyla tanıştıran Millenicom şirketi, telefonu ucuzlatan bir kampanya başlattı.

GÜNCEL .
internetten bedava konuşun!..

İnternet ve telefon hizmetini birleştiren 'Doping' kampanyası ile kullanıcıya her yöne bin 500 dakika bedava görüşme hakkı tanınıyor. Şirketin açıklamasına göre bu durumda standart hat tarifesine göre 600 liraya varan bir tutar aboneye hediye ediliyor. Doping ADSL2+, kendi ağ yapısı üzerinden sağladığı hizmet ve 16Mb/saniyeye ulaşan hızla internete bağlıyor. Şu ana kadar 19 bin aboneye erişen Doping, bu yıl sonunda 100 bin yeni abone hedefliyor. 2012'de bu sayıyı 650 bine çıkarmayı planlıyor. Doping ADSL2+ 1Mb/sn 4GB paketini 1 yıl boyunca sadece 9,99 TL'ye satıyor. Hız tutkunları ise 1 Mb fiyatına 2Mb, 2Mb fiyatına 4Mb ve 4Mb fiyatına 8Mb hızında interneti ilk 12 ay boyunca indirimli fiyatla kullanabiliyor. Türkiye'de kurumlara yönelik A-tipi telefon hizmeti sunan ilk iki işletmeciden biri olan Millenicom Türkiye, 45 binden fazla kurum tarafından tercih ediliyor. 2007 yılında 1045'i sunmaya başlayan Millenicom Türkiye, 2 milyonu aşkın farklı sabit hat abonesinin tercihi oldu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İnternetten Bedava Konuşun!..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.