Erdoğan Bayraktar'ın oğlunun paraları iade edildi

Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın oğlu Abdullah Oğuz Bayraktar’ın adli emanette tutulan 7600 doları iade edildi.

GÜNCEL .
erdoğan bayraktarın oğlunun paraları iade edildi

17 Aralık sabahı operasyon düzenlenen adreslerden biri de Abdullah Oğuz Bayraktar’ın evi ve ofisiydi. O sabah cep telefonuyla çekilen bir fotoğraf, en az 17 Aralık operasyonu kadar konuşuldu.

Hürriyet'te yer alan habere göre, Abdullah Oğuz Bayraktar’ın ofisinde arama yapan ekibin başındaki Başkomiser Recep Can, elinde tespihle bacak bacak üzerine atmış, ofis çalışanlarına da lahmacun siparişi verdirtmişti. Bu fotoğraf nedeniyle daha sonra iki kez sürülen Recep Can ve ekibi, Abdullah Oğuz Bayraktar’ın ofisinde 7 bin 600 dolar para bulmuş, para savcılık emriyle adli emanete alınmıştı.

Suç işlemek amacıyla örgüt kurma, suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma, resmi belgeyi bozmak, yok etmek, veya gizlemek, rüşvet almak ve vermek, nüfuz ticareti yapmakla suçlanan Abdullah Oğuz Bayraktar polisteki ifadesinin ardından savcılığa sevk edildi. Tutuklanma istemiyle sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından 21 Aralık’ta serbest bırakıldı.

Abdullah Oğuz Bayraktar’ın avukatları önceki gün mahkemeye başvurarak, ofiste el konulan 7600 doların iade edilmesini istedi. Talebi değerlendiren mahkeme, paranın Abdullah Oğuz Bayraktar’a iadesine karar verdi.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Erdoğan Bayraktar'ın oğlunun paraları iade edildi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.