"Benim ödülümü başkasına verdiler"

Tolga Çevik: "1998 yılında 'En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldın' deyip ödülü başkasına verdiler. Ben de drama oynamayı bırakıp komediye başladım."

GÜNCEL .
benim ödülümü başkasına verdiler

 A Haber'de İclal Aydın'ın sunduğu 'Yaşasın Hafta Sonu' programının cumartesi günkü konuğu Tolga Çevik'ti. Çevik, ilginç açıklamalarda bulundu: 

Çocuklarım işimi yadırgamıyor ama 'Neden bu kadar çok evde yoksun?' diyorlar. Beni evde daha fazla görmek istiyorlar. Oğlum şu an 9 yaşında ama benimle 16 yaşında gibi konuşuyor. 

Amerika'da okurken çok yalnızdım, okul zordu; negatif duygular içindeydim. Şimdi Amerika'ya turne düzenlemek istiyorlar ama benim ayağım geri geri gidiyor. 

1998 yılıydı, bir gün bir telefon geldi. "En İyi Erkek Oyuncu ödülünü aldın" dediler. Ödül alacağım haberi bir hafta içinde yayıldı. Derken bir telefon geldi ve bana "Sen daha çok gençsin. Biz o ödülü başka birine verelim" dediler. O benim son drama rolümdür. O gün söz verdim kendime ve dedim ki "Ben de sizi ters bir taraftan vuracağım bundan sonra..." O ödülü kafaya çok takmıştım ama artık verseler de istemem. Onlar, bu hevesimi elimden aldıktan sonra komedi oynamaya başladım. 

KAPALI GİŞE OYNAYACAKLAR!

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın rol aldığı 'Arkadaşım Hoşgeldin' gösterisi, Nisan ayına kadar kapalı gişe oynayacak. Tamamı doğaçlama gerçekleşen, oyuncunun da, seyircinin de ne zaman, ne olacağını bilmediği gösterinin Şubat ve Mart ayı biletleri tükendi. Nisan ayı biletleri Biletix'te satışta. 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git "Benim ödülümü başkasına verdiler"
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.