Bunlar hukukçu değil, işin militanı!

Başbakan Erdoğan, dün komisyonda yaşanan kavgaları değerlendirdi.

GÜNCEL .
bunlar hukukçu değil, işin militanı!

Başbakan Erdoğan, Çamlıca Camii'nde incelemeler yaptı. Erdoğan, inceleme sonrası açıklamalarda bulundu.

Akşam'da yer alan habere göre Erdoğan!ın konuşmasının satırbaşları şöyle: Yüzde 34'le yola çıktık geldiğimiz nokta yüzde 50. Bugün yine gazetelerde gördüğüm kamuyoyu yoklamasına göre yine aynı oran. Yerel seçimlerde 30 büyükşehirde başarıyla çıkacağız.

Komisyonlarda, genel kurullarda böyle şeylere yabancı değiliz.Dün de grup başkan vekilime pet şişe fırlattılar.Komisyon çalışmalarında herhangi bir yetkisi olmamasına rağmen geliyor konuşma yapmak istiyor. Sen kimsin bir defa? Haddini bil.Çok istiyorsan kendi zihniyetinden olan partiden milletvekili olursun konuşursun.Bunlar hukukçu değil.Bu işin militanı durumunda.

Anayasa'ya arkırı olmadığına komisyon kararını verdi.Ben yaptım olduyla olmayacağını biz de biliyoruz.

Farklı yerlerden alınan emrilerle hareket ederseniz yürütmeye de görev düşer.

Biz ülkede eğer ki ön kesiliyorsa, bizim bir şeyer yapmamız lazım. Yargı gelip de millete hesap vermiyor. Siz kalkar da, biz bu ülkede yatırımcıların girişimcilerin önünü kesecek adımlar atarsınız, herhangi bir zihniyetin temsili anlamında, farklı yerlerden alınan emirlerle hareket edilirse, biz de görevimizi yaparız. Bugün 3. köprümüz, 3. havalimanımız yapılacaksa, İzmit geçişinde yüksek hızlı trenler yapılacaksa bu girişimlerin önünü kesmemiz lazım.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bunlar hukukçu değil, işin militanı!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.