Emniyet tarihinde görülmemiş ihanet

Muammer Güler: "Bu operasyon devletten de gizlenmiş emniyetten de gizlenmiş bir operasyondur."

GÜNCEL .
emniyet tarihinde görülmemiş ihanet

İçişleri Bakanı Muammer Güler, Emniyet tarihinde görülmemiş bir ihanetin yaşandığını söyleyerek, bu yaşananların çözüm süreciyle doğrudan ilgisi olduğunu belirtti.

Star Gazetesi'nde yer alan Güler'in açıklaması şöyle;

Kirli oyun artık belli. Bu operasyonun bir adli işlem operasyonu olmadığı bunun gizli bir operasyon değil gizlenmiş bir operasyon olduğunu söyledim. Bu operasyon devletten de gizlenmiş emniyetten de gizlenmiş bir operasyondur. Emniyette kuruluş tarihinden beri görülmemiş bir ihanet yaşanmıştır. Kendi bakanlarına yanlış bilgi vermek suretiyle kendi bakanlarından da bilgi kaçırarak farklı bir yapılanmanın içinde kendilerini çok farklı bir otoriteye tabii kılan ve hukuk adına soruşturma hukuku adına olmayacak şeyler yapan, sahte belgelere üreten sahte belgeleri servise sokan bir anlayış olmuştur. Çözüm süreci bazı çevrelerin birinci hedefinde olan husustur. Bana göre bu hususun çözüm süreciyle de doğrudan alakası vardır.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Emniyet tarihinde görülmemiş ihanet
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.