Cübbeli Ahmet'ten Mirzabeyoğlu ve Köse için dua

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü her Perşembe sohbet verdiği Ahmed Yesevi Vakfı'nda 28 Şubat tutukluları için dua etti.

GÜNCEL .
cübbeli ahmetten mirzabeyoğlu ve köse için dua

Katılan cemaatin yüksek sesle "amin" diyerek eşlik ettiği Cübbeli Hoca Suriye direnişine de destek verdi.  Timetürk’te yer alan habere göre, Salih Mirzabeyoğlu bilindiği gibi 16 senedir (1998'den beri) haksız ve mesnedsiz suçlamalarla idam cezası alarak içeri atıldı. Şu anda Bolu F Tipi'nde 11 senedir ağırlaştırılmış müebbed şartlarınca tek başına bir hücrede tutuluyor. 

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!..

Yakup Köse ise 14 yaşında Antalya İmam Hatip Lisesi ortaokul 2 öğrencisiyken "yakalanarak" idam cezası alan dönemin mağdurlarından biriydi. 14 yaşında içeri atıldığı cezaevinde "Noel Baba Operasyonu" neticesinde kolları kırılmış ve bir arkadaşı katledilmişti. Noel Baba Operasyonu'nu yürüten komutanlar BALYOZ Darbe Kalkışması sorumluları çıkmış ve darbecilikten içeri atılmışlardı. Yakup Köse 10 sene tutuklu kaldığı cezaevinden çıktıktan sonra şimdi tekrar Noel Baba Operasyonu gerekçe gösterilerek içeri atılmak isteniyor.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Cübbeli Ahmet'ten Mirzabeyoğlu ve Köse için dua
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.