İhsan Eliaçık'ın iftarında bira skandalı

Antikapitalist Müslümanlar grubunun lideri İhsan Eliaçık'ın girişimiyle başlatılan Yeryüzü İftarları'nda gençler bira içerken görüntülendi.

GÜNCEL .
ihsan eliaçıkın iftarında bira skandalı

Geçtiğimiz günlerde İhsan Eliaçık 'ın çağrısıyla gerçekleşen ' Yeryüzü İftarları ' etkinliği büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapmıştı.

Ezanın okunmasından beş dakika önce, İstiklal Caddesi 'nin başında bir TOMA Yeryüzü Sofraları'nın tam yanına yanaşmış, çalışır vaziyette durarak dikkatleri üzerinde toplamıştı. TOMA'nın gölgesinde iftar şeklinde yorumlanmıştı.

Fakat iftardan olduğu ortaya çıkan bir fotoğraf her şeyi gölgede bıraktı. Fotoğrafta iftar sofrasında elinde bira olan bir genç yer alıyor.

Hürhaber

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git İhsan Eliaçık'ın iftarında bira skandalı
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • Yeliz C. Pazar, 10:07

    ALLAH(c.c) kutsal kitabımız olan Kuran-ı Kerim de alkolün haram olduğunu apaçık beyan etmiştir. Bu ve benzeri mahlukatlar olsa olsa antimüslüman olurlar. İslamı doya doya yaşamazlar ancak yeni fikirler ortaya atarlar. Medya hocası olarak tabir edilen şahsiyetlerden biriside bu. ALLAH(c.c) adaletli, sabırlı..
  • Yorumunuz gösterilemiyor : Yazım kuralları hatası...Cumartesi, 13 Temmuz

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.