Cübbeli Hoca'nın sakallarını kesmişler

Cübbeli Ahmet Hoca, 28 Şubat anısını anlattığı bir sohbette sakallarının kesildiğini ve fişlendiğine dair ilginç açıklamalarda bulundu.

GÜNCEL .
cübbeli hocanın sakallarını kesmişler

Sultangazi'de düzenlenen konferansta konuşan Cübbeli Ahmet, Sultangazi'de yaptığı bir sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandığını, adliyeye sakallarının kesilerek götürüldüğünü ve Batı Çalışma Grubu tarafından fişlendiğini söyledi...

Nota 2 Düğün Salonunda ki ‘Cübbeli Ahmet Hoca’ olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün verdiği konferansı binlerce Sultangazili dinledi. Kadın ve erkeklerin ayrı ayrı oturduğu konferansta izdiham yaşandı.

SALONDA İZDİHAM

İsmailağa Cemaati'nin önemli isimlerinden olan Ahmet Mahmut Ünlü, Cebeci Mahallesi Ravza İlim Dayanışma Derneği’nin organize ettiği konferansa konuşmacı olarak katıldı. Kuran okunmasının ardından başlayan programda salonun olduğu sokakta ve salon içerisinde izdiham yaşandı.

CÜBBELİ NASIL FİŞLENDİ?

Konferansta 28 Şubat post-modern darbe döneminde fişlendiğini ifade eden Cübbeli Ahmet, “Sultangazi’de yine bir düğün salonunda verdiğim sohbetten dolayı 28 Şubat sürecinde yargılandım. Gaziosmanpaşa Adliyesi’ne gitmeden önce benim sakallarımı kestiler. İrticai faaliyetlerde bulunduğum gerekçesiyle TSK bünyesinde kurulan Batı Çalışma Grubunun beni 28 Şubat sürecinde fişlediğini de bugün bir haber sitesinde öğrenmiş bulunmaktayım. O dönem Cumhuriyet Gazetesi ‘Cübbeli Cumhuriyeti’ diye manşet attı” dedi.

İnternethaber
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Cübbeli Hoca'nın sakallarını kesmişler
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.