Şamil Tayyar'dan Özdil'e tokat gibi cevap!

Yılmaz Özdil'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için "Bir bira içse Türkiye düzelirdi" sözlerine,Şamil Tayyar, tepki gösterdi.

GÜNCEL .
şamil tayyardan özdile tokat gibi cevap!

Yılmaz Özdil'in Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için "Bir bira içse Türkiye düzelirdi" sözlerine, Ak Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, tepki gösterdi.

Yılmaz Özdil, katıldığı bir televizyon programında, Türkiye'yi yönetenlerin gençliğini yaşamadığını, o yüzden gençliğin yaşadıklarını anlayamadıklarını, söyledi. Özdil "Eleştirmeden, üzülerek söylüyorum; Tayyip Erdoğan bir bira içseydi, bugün Türkiye çok daha iyi bir durumdaydı" dedi.
Yılmaz Özdil'in bu sözlerine ise sert tepki Tayyar'dan geldi. Tayyar, "Yılmaz Özdil Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için bir bira içse Türkiye düzelirdi diyor ya, hatırlatmak lazım; meyhaneden iktidar çıksa CHP'nin sırtı yere gelmezdi. Demek meyhaneden ülkem böyle gözüküyor. Onların da derdi iktidar olmak değil zaten. Herhalde ufak ufak alıştırıp seçmene yaptıramadıklarını birayla yaptıracaklar" diye cevap yazdı.

 

 

 

haber7.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Şamil Tayyar'dan Özdil'e tokat gibi cevap!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.
  • mürsel Cuma, 00:00

    ya adam gündeme gelmek için herhalde böyle konuşuyor.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.