Obama'dan Romney'ye güldüren teşhis!

Obama, rakibi Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Mitt Romney'ye savunduğu pozisyonları sürekli değiştirmesi nedeniyle hastalık teşhisi koydu: "Romnesia"

GÜNCEL .
obamadan romneyye güldüren teşhis!

ABD Başkanı Barack Obama, rakibi Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Mitt Romney'ye savunduğu pozisyonları sürekli değiştirmesi nedeniyle hastalık teşhisi koydu: "Romnesia"

ABD'de kasım ayında yapılacak başkanlık yarışında adaylar, birbirlerine lakaplar takmaya devam ediyor.
Seçimlerdeki kritik eyaletlerden Virginia'da George Mason Üniversitesi'nde 9 bin civarındaki destekçisine hitap eden Obama, Romney'ye ''Romnesia'' teşhisi koydu.

Obama, ''Seçimlere 18 gün kala, 'bay aşırı muhafazakar', sizden, kendisinin son bir yıl içerisinde söylediği herşey hakkında şaka yaptığını düşünmenizi istiyor. Size, (aşırı muhafazakar) Çay Partisi hareketi için ideal aday olduğunu söyledi, şimdi birdenbire, 'ne, kim, ben mi?' diyor.
Kendi pozisyonlarının ne olduğunu unutuyor ve sizin de unutacağınızı hesaplıyor. Romney'nin içinden geçtiği bu sağlık durumuna bir ad bulmamız gerekiyor. Bence buna 'Romnesia' demek lazım'' diye konuştu.

haber7.com

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Obama'dan Romney'ye güldüren teşhis!
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.