Bebeğin adını Nihat Doğan koyduk

Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti Kemal bebeğe kavuştu... Önceki sabah babalığa adım atan Yılmaz, hastane koridorlarında kahkaha tufanı estirdi.

GÜNCEL .
bebeğin adını nihat doğan koyduk

Ünlü komedyen 'Bebeğin ismini ne koydun' diyen meraklı vatandaşlara 'Nihat Doğan koyduk' esprisiyle yanıt verdi

10 Mart'ta nikah masasına oturan Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin bebeği, önceki sabah saat 08.12'de sezaryen doğumla dünyaya gözlerini açtı. Acıbadem Maslak Hastanesi'nde 49 cm boyunda, 3 kilo 155 gram ağırlığında dünyaya gelen erkek bebeğe 'Kemal' adı verildi. Babalık heyecanını ilk kez tadan Cem Yılmaz, hastane koridorlarında kendisine 'Bebeğini ismini ne koydunuz' diyen vatandaşlara 'Nihat Doğan koyduk' esprisiyle yanıt verdi. Doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Cihat Ünlü, bir açıklama yaparak, 'Hem anne hem de bebeğin sağlığı gayet iyi. Anne-babayı tebrik ediyor, bebeklerini sağlık ve mutlulukla büyütmelerini diliyorum' diye konuştu.

CEM YILMAZ - AHU YAĞTU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!
KRAL DAİRESİNDE KALIYOR
Türkiye'nin en çok kazanan ünlülerinden olan Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu için hastanenin kral dairesini tuttu. Gecelik ücreti 2 bin 650 Türk Lirası olan kral dairesi, 12 kişilik toplantı salonunun da bulunduğu üç geniş odadan oluşuyor.

Şimdiden 'etiket' oldu!
Hala Özge Çevik, yeğeni Kemal için twitter'da hesap açtı. Henüz tweet atmayan Kemal bebek yer bildirimi yaparak, kendisini Maslak Acıbadem Hastanesi'nde etiketledi!

İlk tebrik Güven'den
Oyuncu Ozan Güven, sabah erken saatte hastaneye gelerek yakın dostu Cem Yılmaz'ı ilk tebrik eden oyuncu oldu.

Mazhar yok Biricik geldi
Cem Yılmaz'ın ilk sinema filmi 'Her Şey Çok Güzel Olacak'ta (1998) başrolü paylaştığı Mazhar Alanson'un eşi Biricik Suden, hastaneye gelen isimler arasındaydı. Suden, bebekle ilgili sorulara yanıt vermek istemedi.

Sabah
 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Bebeğin adını Nihat Doğan koyduk
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.