Televizyon Ekranları Yaza Hazır

Yaz ekranlarına farklılık getirmeye çalışan televizyon kanalları, bu yaz birbirinden ilginç yarışmalarla izleyiciyi ekrana bağlamaya çalışacak.

GÜNCEL .
televizyon ekranları yaza hazır

Önceki yıllarda dizilerin tekrar bölümlerinin ağırlıklı olarak yer aldığı yaz ekranları, bu yıl,  aksine fazla hareketli olacak gibi görünüyor. Krizin de etkisiyle düşük maliyetli programlara yönelen kanallar, yarışma programlarıyla bu yazı renklendirmeye hazırlanıyor.

Yarış Babam Yarış  


Wipe Out’un Türkiye versiyonu olarak karşımıza çıkacak olan  Yarış Babam Yarış, bu yaz Kanal 7 ekranlarında izleyici karşısında olacak. Denizli’nin dağ köylerinde kurulan platoda gerçekleştirilecek yarışmada  Baloncu Merkep, Sırat Köprüsü, Denizli'nin Horozu, Merkep Formula, Keçi Yolu gibi birbirinden eğlenceli ve  bir o kadar da zorlu etaplar yer alacak.  

Kocam Size Emanet 

Yarışmada eşleri tarafından şikâyet edilen kocalar beş günlük kampa giriyor. Beyler, görgü ve davranış dersinde Deniz Adanalı, giyim kuşam dersinde Ferruh Karakaşlı, dans dersinde Arzum Gültekin, spor dersinde Güngör Erünsal ve Hakan Demiray tarafından bir eğitim programına tabi tutuluyor. Ayrıca, Aile ve İletişim Koçu Yasemin Sungur’dan evlilikleriyle ilgili konularda terapiler alıyorlar. 

Fear Factor Extreme

Asuman Krause’nin sunacağı “Fear Factor Extreme”de çiftler yarışacak. 8 çift, Arjantin’de yapılan yarışmada limitlerini zorlayacaklar. Krause yarışmacıların korkularıyla yüzleşmelerine yardımcı olacak. 10 hafta sürecek yarışmada performanslarına göre her hafta bir çift elenecek. 

İlle de Roman Olsun 

Geçen yaz çok konuşulan program “İlle de Roman Olsun” bu yaz da izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Yine Alişan ve Çağla Şıkel’in birlikte sunacağı, Müjdat Gezen, Melek Baykal, Müslüm Gürses ve Hüsnü Şenlendirici’nin jüri üyeliği yapacağı yarışmada Romanlar sahneye çıkacak “Biz de varız” diyecek. 

Süperstar Aile  

İlk kez bir müzik yarışmasında aileler yarışıyor. Dedeler, torunlar, anneler, babalar, kardeşler, teyzeler, amcalar... Her aileden sesine güvenen ve kan bağı olan iki kişi “Süperstar Aile” olmak için mücadele edecek.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Televizyon Ekranları Yaza Hazır
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.