Acun Ilıcalı TV 8'de küçülmeye gidiyor! İşten çıkarmalar başladı..

Ünlü magazin muhabiri Seyhan Erdağ, Instagram hesabından uzun süredir çalıştığı TV8 kanalından ayrıldığını duyurdu.

GÜNCEL .
acun ılıcalı tv 8de küçülmeye gidiyor! işten çıkarmalar başladı..

TV8 kanalının sahibi aynı zamanda sunucu Acun Ilıcalı, magazin dünyasının en başarılı muhabirleri arasında gösterilen Seyhan Erdağ, TV8'den ayrıldığını duyurdu. Ardından edinilen bilgilere göre ünlü yapımcı kanalda küçülmeye gideceğinden 20 kişi ile de yollarını ayırdı.

Ünlü magazin muhabiri Seyhan Erdağ, Instagram hesabından uzun süredir çalıştığı TV8 kanalından ayrıldığını duyurdu.

Sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamayla Acun Ilıcalı'ya teşekkür eden Erdağ, TV8 ailesine veda ettiğini duyurdu.

"TV8 Aileme veda ettim bugün...İş arkadaşlarımın da bilmesi gerekiyor diye açıklama yapmak istedim... Bunca kötülüğün arasında iyi insan olduğu ve öyle kaldığı için gurur duyduğum mutlu olduğum Acun Ilıcalı'ya. Tv8 Ailemin çalıştığım ve selamlaştığım her bir bir ferdine; son 5 yılım için teşekkür ederim. Seyhan Erdağ"

İŞTE SEYHAN ERDAĞ'IN O AÇIKLAMASI;

Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de işten çıkarmalar başladığı öne sürüldü. İç yapımlar, teknik, dış alımlar başta olmak üzere kanalda toplam 20 isimle yollar ayrıldı. Ayrılan isimlerden bazılarının yönetimle anlaşarak çıkış aldıkları da gelen haberler arasında yer alıyor. 2013 yılında 70 milyon dolara satın almış, daha sonraki yıllarda Doğuş Yayın Grubu Başkanı Ferit Şahenk'le ortaklık kurmuştu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Acun Ilıcalı TV 8'de küçülmeye gidiyor! İşten çıkarmalar başladı..
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.