'Her parlak şeyi altın mı zannediyorsun?'

Türkiye'yi ziyaret eden İngiltere Başbakanı Theresa May'le birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen BBC Muhabiri Laura Kuenssberg, saraydaki parlak kaplamaları altın zannetti ve fotoğraflayarak sosyal medyada bu yönde paylaştı. Cumhurbaşkanlığı sözcüsü, danışmanı ve özel kalem müdürü, Kuenssberg'e cevaben "Her parlak şeyi altın mı zannediyorsun?" diye sordu.

GÜNCEL .
her parlak şeyi altın mı zannediyorsun?

Türkiye'yi ziyaret eden İngiltere Başbakanı Theresa May'i takip etmek için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gelen BBC Muhabiri Laura Kuenssberg, saraydaki parlak kaplamaları altın zannetti ve fotoğraflayarak sosyal medyada bu yönde paylaştı. Cumhurbaşkanlığı danışmaları ve özel kalem müdürü, Kuenssberg'e cevaben "Her parlak şeyi altın mı zannediyorsun?" diye sordu.

Aljazeera Türk'ün haberine göre Kuenssberg, ilk olarak Twitter hesabından bir fotoğraf paylaşarak  "Erdoğan'ın sarayı. Birçok altın var." diye yazdı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kuenssberg'in bu yanlış bilgilendirmesi karşısında  "Laura Kuenssberg'den Cumhurbaşkanlığı kompleksindeki 'altın' ile ilgili yalanlar zinciri. Bunların hiçbirisi altın değil. Sadece senin kalitesiz gazeteciliğini yansıtıyorlar." cevabını verdi.

 

 
 
 

BBC muhabiri, attığı bir diğer tweette de Külliye'deki asansör kapılarını paylaştı ve "Altın asansörlere düşkün bir başka dünya lideri" yorumunda bulundu.

 

 
 
 

Onun bu paylaşımına ise Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank yanıt verdi ve "Hey Loura bak ! Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı kompleksinde korumalar bile altından yapılmış" dedi. 

 

 
 
 

Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan da Twitter hesabından Kuenssberg'e  "Gördüğün her parlak sarı şeyi altın mı zannediyorsunuz ?" diye sordu.

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git 'Her parlak şeyi altın mı zannediyorsun?'
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.