Cübbeli: Bana oyun oynadılar

Vahdet gazetesi, Gazeteci Fatih Altaylı’nın Habertürk’teki programında Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’ye söz hakkı tanımadığını belirterek tepki gösterdi.

GÜNCEL .
cübbeli: bana oyun oynadılar

Gazete, “Altaylı'dan Cübbeli Ahmet Hoca'ya reyting oyunu” başlıklı sürmanşetinde genel yayın yönetmeni Yener Dönmez olayı şöyle anlattı:

ALTAYLI: CÜBBELİ AHMET HOCA MESAJ ATTI, AMA OKUMAYACAĞIM

“Teke Tek'teki IŞİD eksenli programda Altaylı sorularını sordu, Cübbeli Ahmet Hoca da açık yüreklilikle cevapladı. Programda mesele hadisler konusuna gelince Cübbeli Ahmet Hoca her zamanki tavrını ve duruşunu sergiledi. Fatih Altaylı da programın almış olduğu yüksek reytingden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Aynı programa bir hafta sonra Cübbeli Ahmet Hoca'ya başından beri muhalif üç isim daha çıkartıldı. Bir hafta önceki programa atıfla hem hadisi şerifler hem de Cübbeli Ahmet Hoca aleyhine maksadı aşan, yakışıksız ifadeler kullanıldı. Cübbeli Ahmet Hoca kendisini de ilzam eden ve adının geçtiği programa bir şekilde müdahil olmak istedi. Fakat Fatih Altaylı programda, ‘Cübbeli Ahmet Hoca mesaj attı. Ama okumayacağım' dedi.”

CÜBBELİ: . BANA OYUN OYNADILAR

Reyting için Altaylı'nın söz hakkı tanımadığı ifade edilen yazıda, “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ünlü'nün görüşleri şöyle aktarıldı:

“Fatih Altaylı ilk hafta benim katıldığım programın yüksek reyting aldığını söylemesine rağmen tekrarını yayınlamadı. Fakat 2. hafta benim resmimi ve ismimi de kullanarak reyting devşirdiği, bana muhalif isimlerin katıldığı programın tekrarını yayınladı. Bana oyun oynadılar. O konuşmacılara hakkımı helal etmiyorum.”

 

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Cübbeli: Bana oyun oynadılar
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.