Akif Beki, Radikal'den Hürriyet'e transfer edildi

Akif Beki'nin bu transferi medya kulislerinde ikinci Ahmet Hakan transferi olarak yorumlandı.

GÜNCEL .
akif beki, radikalden hürriyete transfer edildi

Hürriyet'in Genel Yayın Yönetmenliği için de adı geçen Beki'nin bu transferi gazetede taşları yerinden oynatacak.  Akif Beki Hürriyet'te 4 gün yazı yazacak. Ama asıl önemlisi Hürriyet sayfalarındaki yeri olacak...

Akif Beki'ye Hürriyet'te açılan köşe eski başyazar Oktay Ekşi'ye ait. Bu durumda Akif Beki, Ertuğrul Özkök'ün de yeni komşusu olmuş oldu. Beki'ye 'başyazarlık' titri verilmeyecek olsa da Ekşi'nin eski sayfasında yer alacak olması başlıbaşına bir mesaj taşıyor. 

Hatırlanacağı gibi Oktay Ekşi, 2010 yılında kaleme aldığı HES'lerle ilgili yazıda kantarın topuzunu kaçırmış ve AK Parti için "Analarını da satarlar" diye yazmıştı. Ekşi bu yazının ardından Hürriyet'ten istifa etmek zorunda kalmıştı.

İKİNCİ AHMET HAKAN

Başbakan'ın basın danışmanlığını yaptıktan sonra gazeteciliğe geri dönen Bekir, Uzun süredir Radikal Gazetesi'nde köşe yazarlığı yapıyordu. Akif Beki ayrıca, bir süredir de televizyonlarda boy göstererek Aslı Aydıntaşbaş'la gündemi yorumluyor. Beki'nin Radikal'den Hürriyet'e transferi medya kulislerinde ikinci Ahmet Hakan transferi olarak yorum buldu.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Akif Beki, Radikal'den Hürriyet'e transfer edildi
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.