Herkes El Zeydi’nin Peşinde

ABD eski başkanı George Bush’a ayakkabı fırlatarak dünya gündemine oturan Iraklı gazeteci Muntazar El Zeydi’ye teklif yağıyor.

GÜNCEL .
herkes el zeydi’nin peşinde

Daily Telegraph gazetesinin haberine göre, gelecek hafta başında serbest bırakılması beklenen El Zeydi'ye şu ana kadar ev, araba ve evlilik gibi birçok teklifte bulunuldu.

Haberde, Fas'ta yaşayan bir Iraklının, Bush'a ayakkabı fırlatarak milyonlarca kişinin gözünde kahraman olan El Zeydi'ye kızıyla evlenmesi için teklifte bulunduğu, bunun yanı sıra Suudi Arabistan'dan arayan bir kişinin, ayakkabılarının karşılığında El Zeydi'ye 10 milyon Dolar önerdiği belirtildi.

El Bağdadiye televizyonu da eski patronunun El Zeydi için 4 odalı bir ev inşa ettirdiğini, yeni bir araba, para verme ve sağlık masraflarını karşılama gibi birçok taahhütte bulunulduğunu kaydetti.

Televizyon kanalının yetkilisi, Fas'tan arayan bir kişinin, eyeri altından bir at vermek istediğini, El Zeydi'yle evlenmek isteyen birçok kadının kendilerini aradığını söyledi.

El Zeydi, Bush'a, 14 Aralık'taki Irak ziyareti sırasında düzenlenen basın toplantısında ayakkabısını fırlatmıştı. El Zeydi, önce 3 yıl hapis cezasına çarptırılmış, sicilinin temiz olması dolayısıyla cezası 1 yıla indirilmişti.

Görünüm zengin & masaüstü ekranı
Mobile git Herkes El Zeydi’nin Peşinde
Yasal Uyarı: on5yirmi5.com'a ait özel içeriklerin metin, görsel ve diğer dosyalarının tüm hakları on5yirmi5.com'a aittir. İçerikler aktif link verilerek kısmen kullanılabilir

Yorumlar

bu haber için ne düşünüyorsunuz
Küfür, hakaret vb. yorumları yayınlayamayız.

Çok Okunanlar

on5yirmi5.com takip edin
Hakkımızda Künye İletişim Reklam

Kullanım Şartları Yayın İlkeleri Hata Bildir - Görüş Yaz

Copyright © 2008-2019 - Tüm hakları saklıdır.